lifecell скоротив збиток за рахунок 3G

19 лютого 2016, 16:14
Стільниковий оператор №3 за кількістю абонентів в останній четверті минулого року значно скоротив збиток і в поточному році має намір отримати прибуток. Щоби досягнути цієї мети, lifecell розширить 3G-покриття майже на всю країну у найближчі кілька місяців

За четвертий квартал 2015 року чистий збиток lifecell скоротився до 130 млн грн, тоді як за подібний проміжок часу роком раніше цей показник дорівнював майже 2,01 млр грн. «Це наша мета – цьому році отримати чистий прибуток», - підкреслив сьогодні головний виконавчий директор lifecell Бурак Ерсой. З часу свого заснування у 2005 році підприємство тільки один раз показало квартальний прибуток – минулого року, коли турецький Turkcell довів свою частку у статутному фонді української «дочки» до 100% акцій.

Відео дня

За 2015 рік дохід склав 4,476 млрд грн і на 10,5% перевищив показник за 2014 рік. За словами Бурака Ерсоя, зростання забезпечило розгортання мережі «третього покоління». Він відмовився розкрити дані щодо доходів від мобільного інтернету, зазначивши лише, що вони за рік виросли на 108%. На кінець минулого року серед 10,6 млн абонентів lifecell 2 млн користувалися 3G.

Оператор інвестував за минулий рік ледь не у вісім разів більше (майже 5,96 млрд грн), ніж за 2014 рік (688,9 млн грн.). Значну частку капіталовкладень склала покупка 3G-ліцензії за найвищою ціною (3,55 млрд грн порівняно з 2,7 млрд грн – по стільки заплатили Київстар і Vodafone Україна).

На початок 2016 року lifecell збудував приблизно 2 тис. базових станцій (БС) 3G у восьми областях (Львівська, Чернігівська, Київська, Вінницька, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська, Харківська). Оператор має намір ще у першій половині цього року подвоїти кількість БС «третього покоління» і надати можливість українцям користуватися високошвидкісним мобільним інтернетом майже по всій країні. Ці плани не включають Житомирську, Черкаську та Запорізьку області, де радіочастоти поки що зайняті військовими, а також окупованих Криму та Донбасу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X