Перша шпальта розповіла про майбутнє 3G в Україні

24 березня 2016, 20:37
Заробляти на 3G в Україні буде можливо, якщо не обмежуватися простим надання послуг швидкого широкосмугового доступу до Інтернету, заявив в інтерв’ю програмі Перша шпальта (ПШ) головний виконавчий директор стільникового оператора lifecell Бурак Ерсой.

“Немає якоїсь однієї стратегії або якогось чарівного продукту, що міг би змінити ринок. Я не кажу лише про Україну чи Туреччину. Я був в Барселоні кілька тижнів тому, і скажу вам, що насправді всі намагаються винайти проривний продукт, але наразі його немає", – заявив Ерсой.

Відео дня

За його словами існує два напрямки. Одним з них є продукти для споживачів - месенджери, з'єднання з Інтернетом, фінансові та деякі інші сучасні послуги. А другий – так званий M2M (machine to machine) або Інтернет речей.

Прикладом останнього може слугувати те, як швидкісний 3G інтернет застосовується в сільському господарстві в Туреччині. Там завдяки, наприклад, безпровідному зв’язку з’єднуються датчики, що вимірюють температуру тварин з комп’ютером оператора. А це дає можливість розуміти, що з ними відбувається. “Якщо підвищилася температура – то можливо це означає, що настав репродуктивний період, а можливо тварина захворіла”, – пояснює Ерсой.

Це лише один приклад, а насправді використовуватися ці можливості можна в транспортній галузі, логістиці, торгівлі тощо.

Також у програмі дивіться інтерв’ю заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова про те, як можна завантажити вітчизняні порти.

Завершує випуск «розбір польотів» від спеціального кореспондента ПШ Майкла Щура.

Програма Перша шпальта виходить на каналі UA: Перший у партнерстві з журналом Новое Время.
Показати ще новини
Радіо NV
X