lifecell приглядається до фіксованого бізнесу

26 березня 2016, 19:00
Для посилення своїх ринкових позицій стільниковий оператор №3 за кількістю користувачів має намір в майбутньому вийти на інші ринки зв’язку

lifecell вивчає можливості для розширення своєї діяльності. «Наразі ми розглядаємо кілька цікавих напрямків для інвестування найближчим часом», - заявив і інтерв’ю НВ головний виконавчий директор lifecell Бурак Ерсой.

Відео дня

За його словами, більшість мобільних операторів світу прагнуть до конвергенції, щоби розширити спектр своїх послуг. «Наш акціонер Turkcell, наприклад, рухається у напрямку конвергенції фіксованого і мобільного зв’язку», - зазначив керівник lifecell. Однак він підкреслив, що плани та успішність запровадження нових технологій великою мірою залежить від платоспроможності українців.

«Людям потрібно мати можливість купувати нові послуги. Наприклад, зараз усі світові оператори активно розвивають послугу «розумного будинку». Але чи буде затребувана ця послуга в Україні?», - задав риторичне питання Ерсой. Тому lifecell, плануючи подібні послуги, буде зважати на економічну ситуацію в країні та на купівельну спроможність населення в цілому. «Тож сьогодні ми тільки вивчаємо різні можливості», - підкреслив він. За його словами, не слід очікувати від lifecell «надшвидких дій у цьому напрямку».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X