lifecell охопить 3G-покриттям 80% населення

15 березня 2016, 15:57
Впродовж наступних кількох місяців найменший із трьох найбільших стільникових операторів має намір розширити покриття «третього покоління» на територію країни, де проживають 8 з 10 наших співвітчизників. Для цього lifecell збудує додаткові базові станції і виведе на ринок смартфони під власним брендом

На кінець лютого поточного року в мережі lifecell 3G-інтернетом компанії користувалося 2,2 млн абонентів. Про це НВ повідомив головний виконавчий директор lifecell Бурак Ерсой. За його словами, на кінець 2016 року оператор має намір подвоїти число 3G-користувачів.

Відео дня

До кінця липня поточного року компанія планує довести число базових станцій з підтримкою 3G+ до 4 тис. Це дозволить надавати послуги високошвидкісного мобільного інтернету 80% населення.

Бурак Ерсой вважає рівень проникнення смартфонів у мережі lifecell (47%) високим, але недостатнім. Для того, щоби збільшити число 3G-користувачів і обсяги споживання, підприємство найближчим часом виведе на ринок телефони під власним брендом. До кінця року оператор має намір продати приблизно 100 тис. таких терміналів. Продавати обладнання компанія планує передовсім у власній фірмовій мережі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X