life:) змінює назву і вже запустив новий сайт

15 січня 2016, 12:21
Оператор мобільного зв'язку life:) (компанія Астеліт) оголосив про початок масштабного ребрендингу

Як зазначається у прес-релізі компанії, відтепер оператор буде називатися lifecell (назва співзвучна з брендом компанії Turkcell, якій належать 100% акцій українського оператора).

Відео дня

Під брендом life:) компанія пропрацювала на українському ринку більше десяти років.

"Виходячи на наступний етап розвитку компанії, ми раді представити українському ринку наш новий бренд lifecell, в якому ми символічно об'єднали минуле і майбутнє. Для нашої компанії ребрендинг – це не стільки зовнішнє перетворення, скільки глибокі зміни у всіх сферах і на всіх рівнях діяльності оператора", - заявив головний виконавчий директор lifecell Бурак Ерсой.

Сайт українського оператору вже змінив свій дизайн. Відтепер він виконаний у нових кольорах компанії – жовтому та синьому.

Нагадаємо, головний виконавчий директор lifecell Бурак Ерсой раніше заявляв, що ТОВ Астеліт (бренд life:)) збирається перепозиціонувати бренд у 2016 році та охопити більше корпоративних абонентів.

Раніше стало відомо, що російська МТС перейде на британський бренд Vodafone, аби розірвати болючу для українців асоціацію з північним сусідом. Це також повинно знизити тарифи в роумінгу та прискорити розвиток її 3G-мережі. Київстар обіцяє відповісти.

Як відомо, в липні 2015 року телекомунікаційний холдинг Turkcell остаточно викупив частку Ахметова в life:)

Показати ще новини
Радіо NV
X