Байден та лідери G7 домовились про ембарго на російське золото — Reuters

25 червня, 23:33
Рішення про заборону на імпорт нового золота в США можуть ухвалити вже у вівторок, 28 червня (Фото:REUTERS/Alexander Manzyuk)

Рішення про заборону на імпорт нового золота в США можуть ухвалити вже у вівторок, 28 червня (Фото:REUTERS/Alexander Manzyuk)

Президент США Джо Байден разом із іншими лідерами країн Великої сімки домовились про запровадження ембарго на російське золото у межах розширення санкцій проти РФ. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

Співрозмовник агентства заявив, що Міністерство фінансів США ухвалить рішення про заборону на імпорт нового золота з Росії під час саміту вже у вівторок, 28 червня. Мета такого кроку — подальша ізоляція Росії від світової економіки.

Відео дня

Про те, що Штати та лідери Великої сімки домовилися про ембарго на золото країни-агресора, повідомила у Twitter і репортерка CNN Кейтлен Коллінс.

Жодне із запроваджених проти РФ обмежень не передбачало такий крок, однак багато банків та компаній припинили роботу з цим російським металом після повномасштабного вторгнення до України.

Щорічно Росія виробляє близько 10% усього світового золота, яке є важливим активом для Центробанку РФ. Після окупації Криму в 2014 році золоті запаси країни-агресора зросли втричі.

Раніше на тлі чуток про запровадження таких санкцій у РФ зробили крок до засекречування даних про золотий запас. Російська Держдума ухвалила законопроєкт, який дозволяє визнавати держтаємницею відомості про розміри золотого запасу та державних валютних резервів РФ.

Епоха безкарності для Москви закінчилася — Володимир Огризко, дипломат
https://www.youtube.com/watch?v=KKd9-CeERQU
Показати ще новини
Радіо НВ
X