Лагард заявила, що очікує узгодження деталей чергового траншу допомоги Україні у найближчі дні

19 січня 2017, 19:23
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що протягом найближчих декількох днів можна очікувати завершення узгодження останніх технічних питань про надання Україні чергового траншу макрофінансової допомоги

"У мене є всі підстави вірити, що кілька останніх технічних деталей, які повинні бути розглянуті в наступні пару днів, призведуть до реального позитивного результату", - заявила Лагард у Давосі 19 січня після переговорів із президентом України Петром Порошенком, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Лагард зазначила, що зустріч із Порошенком була дуже ефективною і вони обговорили великий обсяг реформ, які здійснила Україна.

Лагард також зазначила, що команди обох сторін будуть працювати для вирішення решти питань щодо надання траншу МВФ Україні, щоб протягом декількох днів досягти результату.

Водночас Порошенко наголосив, що прогрес України на шляху проведення реформ був відзначений керівництвом МВФ.

"Я пишаюся, що в цей важкий час для економіки та фінансової стабілізації у нас є відмінна співпраця з МВФ", - заявив він.

Нагадаємо, 23 грудня 2016 року голова Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила, що успішна націоналізація Приватбанку і прийняття держбюджету на 2017 рік дозволяє очікувати отримання Україною четвертого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) за програмою розширеного фінансування EFF у січні 2017 року.

17 січня міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що розраховує на отримання чергового траншу у розмірі мільярда доларів від МВФ у лютому.

Нагадаємо, відкрита МВФ у березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $17,25 млрд) з першим траншем в $5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення у 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько $1,65 млрд) і зменшення квартальних траншей у 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($0,61 млрд).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X