Курс на COSME: Україна приєднається до провідної програми ЄС для розвитку малого та середнього бізнесу

13 січня 2016, 23:01
1077
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українські виробники зможуть отримати консультації щодо експортної та імпортної діяльності

Україна приєднається до участі в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)”, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку підприємництва

Як повідомляється на урядовому порталі, відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів України на своєму засіданні в середу, 13 січня.

"Приєднання України до Програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища і консультативних та аналітичних послуг, пов’язаних із експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв’язків, приведенню українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу", - наголошується у повідомленні.

Так, українські підприємці зможуть отримати консультації та аналітичні послуги щодо експортної та імпортної діяльності підприємств, їх інтернаціоналізації та розширення торговельно-економічних зв’язків. Також в рамках програми будуть проводитись різноманітні освітні програми, секторальні тренінги, семінари, програми обміну та стажування.

Зазначається, що COSME - провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), що реалізується в рамках стратегії Європа 2020".

Нагадаємо, в Україні опублікували нову електронну книгу для представників бізнесу з порадами, як використати можливості Глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ), яка запрацювала з 1 січня 2016 року.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Час відповідати

Вчора, 19:10

article_img
Андрій Пишний про перемогу Ощадбанку в суді проти РФ, політику Тимошенко і стан економіки - iнтерв'ю
LIFE

Вчора, 19:52

article_img
Їсти як німець. Гастротур Ектора Хіменеса-Браво по Баварії
Економіка

Вчора, 13:15

article_img
Інфраструктурний підйом. В Україні рекордними обсягами будують дороги, аеропорти, мости

Головне

Економіка

Вчора, 08:21

article_img
НВ назвало чотири наймасштабніших інфраструктурних проекти столиці
Події

Вчора, 20:51

article_img
Знову: в потязі під депутатом зламалася полиця
Події

Вчора, 09:52

article_img
До ПЦУ від Московського патріархату перейшло вже 100 парафій - ЗМІ