Курс на COSME: Україна приєднається до провідної програми ЄС для розвитку малого та середнього бізнесу

13 січня 2016, 23:01
Україна приєднається до участі в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)”, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку підприємництва

Як повідомляється на урядовому порталі, відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів України на своєму засіданні в середу, 13 січня.

"Приєднання України до Програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища і консультативних та аналітичних послуг, пов’язаних із експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв’язків, приведенню українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу", - наголошується у повідомленні.

Відео дня

Так, українські підприємці зможуть отримати консультації та аналітичні послуги щодо експортної та імпортної діяльності підприємств, їх інтернаціоналізації та розширення торговельно-економічних зв’язків. Також в рамках програми будуть проводитись різноманітні освітні програми, секторальні тренінги, семінари, програми обміну та стажування.

Зазначається, що COSME - провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), що реалізується в рамках стратегії Європа 2020".

Нагадаємо, в Україні опублікували нову електронну книгу для представників бізнесу з порадами, як використати можливості Глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ), яка запрацювала з 1 січня 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X