Курс Bitcoin впав через тиск Китаю

13 лютого 2017, 08:41
Погроза Народного банку Китаю низці бірж про закриття, якщо вони не обмежать вивід криптовалюти, суттєво вплинув на курс Bitcoin - він впав одразу на $100

Про це повідомляє CNBC, пише Укрінформ.

В результаті три китайські біткоіни-біржі - BTCC, Houbi і OKCoin - обмежили вивід криптовалюта на 30 днів. Вартість біткоіни обвалилася з $ 1063 до $ 954, втім пізніше відновившись до $ 964.

Відео дня

"Дії Народного банку Китаю щодо посилення регулювання біткоіни можуть привести до проблем в короткостроковій перспективі, але в кінці кінців вони зміцнять систему", - зазначає засновник сайту CryptoCompare, Чарльз Хайтер.

Нагадаємо, що в кінці 2016 року курс криптовалюти Bitcoin до долара США вперше за майже три роки піднявся вище позначки $930.

У перші дні 2017 року курс біткойна перевищила психологічно важливу позначку в $1000 вперше за 4 роки. У минулому році криптовалюта виросла в ціні більш ніж удвічі, а сума всіх біткойнів у світовому обігу досягла рекордних $14 млрд.

Також на початку січня курс криптовалюти обвалилася на 10% після того, як китайська влада підтвердили плани перевірки бірж, на яких проходять торги криптовалютами.


Bitcoin створений у 2008 році програмістом або групою програмістів, відомих під ніком Сатосі Накамото. Є однією з найпопулярніших альтернатив традиційним валютам. Він являє собою програмний код, який не регулюється жодною країною або банківським наглядовим органом у світі. Не має єдиного емісійного центру. При цьому емісія біткойнів обмежена алгоритмічно: теоретично кожен власник потужного комп'ютера може "добути" біткойни шляхом використання обчислювальних потужностей, однак існує граничний обсяг загальної кількості грошей в обігу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X