Курс Bitcoin різко обвалився через події в Китаї

12 січня 2017, 08:44
Курс біткойна (Bitcoin) в середу, 11 січня, впав ще на 10% після того, як китайська влада підтвердили плани перевірки бірж, на яких проходять торги криптовалютами

Про це повідомляє CNBC, пише Інтерфакс-Україна.

Народний банк Китаю (НБК, ЦБ країни) у середу вранці оголосив, що виїзні перевірки на торгових майданчиках будуть проведені 17 січня. ЦБ має намір переконатися в наявності відповідних ліцензій, систем протидії відмиванню грошей і фінансуванню тероризму, а також заходів запобігання маніпулюванню ринком.

Відео дня

Відразу після цього оголошення біткойн подешевшав з $915 до $784,56, потім падіння скоротилося, і курс відновився до трохи більше $800.

Минулого тижня інформовані джерела стверджували, що Державне управління валютного контролю (State Administration of Foreign Exchange, SAFE) КНР вивчає різні аспекти торгівлі криптовалютами, побоюючись, що їх можуть використовувати для виведення капіталу з Китаю в обхід заходів валютного контролю.

Нагадаємо, що в кінці 2016 року курс кріптовалюти Bitcoin до долара США вперше за майже три роки піднявся вище позначки $930.

У перші дні 2017 року курс біткойна перевищив психологічно важливу позначку в $1000 вперше за 4 роки. У минулому році криптовалюта виросла в ціні більш ніж у два рази, а сума всіх біткойнів у світовому обігу досягла рекордних $14 млрд.

Експерти пов'язують зростання біткойна в 2016 році з підвищенням геополітичних ризиків, оскільки останнім часом кріптовалюта виступає в якості захисного активу. Попит на біткойни підвищився на тлі побоювань прискорення зростання ставок у США і торгових воєн Штатів з Китаєм.

Показати ще новини
Радіо НВ
X