Кубів спрогнозував зростання ВВП до 2% у 2017 році

24 серпня 2017, 17:50
У 2017 році зростання валового внутрішнього продукту очікується на рівні 2%, заявив перший віце-прем'єр міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів в інтерв'ю телепрограмі Перша Шпальта, передає Економічна Правда

"Всі говорили, що буде великий мінус. Я переконаний, буде плюс до 2% зростання ВВП", - сказав Кубів.

Він зазначив, що зараз спостерігається макростабілізація економіки.

Відео дня

"Ми говоримо про наступний рік - зростання ВВП 3%. Про 2019-й - 3,6%. Про 2020-й - ми говоримо 4%. Тобто ми говоримо про продовження стабілізації макрооцінки", - підкреслив міністр.

При цьому Кубів прогнозує інфляцію в 2017 році на рівні 11,2%.

"Коли ми говоримо про інфляцію грудень до грудня - це буде в районі 11,2%", - сказав він.

Міністр підкреслив, що на макроекономічні показники в останньому кварталі будуть впливати оцінка прогнозних показників бюджету на 2018 рік, проведення пенсійної реформи і глобальні процеси.

"Ми бачимо сьогодні ситуацію радикалізації політичних впливів на економіку в багатьох країнах Європи, де пройшли вибори. Цей аспект буде впливати. Ця похибка не буде великою", - вважає Кубів.

За словами міністра, розбіжність між прогнозованим рівнем інфляції і реальним за підсумками року може становити 0,2 п.п.

Як повідомлялося, реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України за другий квартал 2017 зріс на 2,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X