Крок у відповідь. Порошенко закликав представників бізнесу підняти зарплати українцям

14 січня 2016, 16:54
Президент України Петро Порошенко закликав представників бізнесу підняти заробітні плати своїм підлеглим у відповідь на зниження ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ)

Про це він заявив журналістам на прес-конференції в четвер, 14 січня, в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Порошенко наголосив, що розраховує на те, що і український бізнес, і інвестори, оцінять рішення українського уряду.

Відео дня

"Я також розраховую, що підприємці - і український бізнес, і інвестори - оцінять наше рішення і зроблять відповідний крок у відповідь, а саме - інвестори підуть на підвищення заробітних плат українських працівників", - зазначив він.

За його словами, рішення знизити ЄСВ приймалося не тільки для того, щоб підвищити прибуток українських підприємств, а й для того, щоб, у першу чергу, без шкоди виробництву збільшити частину заробітної плати.

Порошенко також розповів, що під час візиту до Тернопільської області 11 січня він відвідав компанію СЕ Борднетце-Україна, власники якої пообіцяли підняти зарплату мінімум на 10%. Він закликав інвесторів послідувати цьому прикладу.

Як повідомлялося, закон "Про внесення змін в Податковий кодекс і деякі законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" встановлює з 2016 року єдину ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) 22% і скасовує 3,6% ЄСВ, що утримується із зарплати працівників.

Раніше президент заявив, що влада країни в 2016 році розраховує значно скоротити показники темпів інфляції в країні.

Нагадаємо, наприкінці грудня міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що Пенсійний фонд у 2016 році отримає на 100 мільярдів гривень менше у зв'язку зі зменшенням майже удвічі розміру Єдиного соціального внеску.

Показати ще новини
Радіо NV
X