Кривенко: Українці не зазнали збитків від Роттердам+

22 серпня 2018, 19:21

Глава Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко вважає, що українці не зазнали збитків від формули Роттердам+.

Про це вона заявила в ефірі Радіо НВ.

“А навіщо тоді підтримку держшахт виділяється 1,4 млрд грн. Це про що свідчить? Про те, що ціна за якою продають вугілля державні шахти, занижена. А вона навіть вища тієї, що визначена формулою”, – зазначила Кривенко.

Відео дня

За її словами, формульне регулювання – “стримуючий фактор від необґрунтованого завищення ціни генерації електричної енергії”.

Відзначимо, що НКРЕКП має намір скасувати формулу Роттердам+.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року в Україні має почати роботу новий ринок електроенергії. При цьому ціна електроенергії, що відпускається ТЕС і іншими виробниками, буде регулюватися виключно ринковим попитом і пропозицією.


НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової та тарифної політики в цих сферах.

Показати ще новини
Радіо NV
X