Кремль відмовив Україні у реструктуризації боргу на $3 млрд на загальних умовах

10 жовтня 2015, 07:16
2567
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Наталія Кравчук

Росія навідріз відмовилася реструктуризувати $3 млрд боргу

Міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що Росія відмовила Україні у реструктуризації боргу на $3 млрд і чекає повного погашення боргу Україною в грудні.

Як повідомляють російські державні ЗМІ, в ході зустрічі 10 жовтня Мінфіни Росії і України не прийшли до спільної згоди щодо реструктуризації боргу.

"Ми висловили позицію про необхідність погашення боргу РФ. Колеги з міністерства фінансів України сказали, що у них таких грошей немає в бюджеті і запропонували нам брати участь в реструктуризації поряд з комерційними кредиторами. На що позиція Росії була зворотною: ми не є комерційним кредитором, ми є сувереном, тому для нас такі умови неприйнятні", - заявив Антон Силуанов.

У свою чергу, як повідомляє російська преса, Україна не має наміру надавати більш сприятливі умови погашення євробондів на $3 млрд, ніж ті, що були вироблені з групою приватних кредиторів, заявила міністр фінансів України Наталія Яресько.

Раніше НВ повідомляло, що 27 серпня глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання $3,8 млрд боргів з $19,3 млрд.

Крім списання 20% заборгованості, Київ також домовився про продовження термінів погашення на чотири роки і встановив новий купон в розмірі 7,75% по паперах з усіма термінами обігу.

Відразу ж після новин про успішну операцію Російська Федерація в особі російського міністра фінансів Антона Сілуанова заявила, що не буде брати участь в реструктуризації боргу України.

Вибір редакції

Країни

Сьогодні, 20:35

article_img
Ближче до зірок. Як буде виглядати перший в світі космічний готель за $790 тисяч на добу
Гаджети

Сьогодні, 15:00

article_img
Великий і гнучкий. Все, що відомо про майбутні смартфони Samsung
Політика

Сьогодні, 21:10

article_img
Мураєв проти Добродомова. Президентські дебати на Радіо НВ - повний текст і відео

Головне

Події

Сьогодні, 16:50

article_img
Українського політв'язня Балуха етапували з СІЗО Сімферополя - правозахисники
Події

Сьогодні, 18:10

article_img
На Донбасі загинув боєць Об’єднаних сил
Події

Сьогодні, 17:54

article_img
СБУ затримала виконавців провокації з підпалом храму УПЦ МП у Запоріжжі - відео