Кредитори погодилися скоротити борг агрохолдингу Мрія втричі

0 коментувати
Агрохолдинг Мрія домовився із кредиторами
mriya.ua

Агрохолдинг Мрія домовився із кредиторами

Кредитори агрохолдингу "Мрія" погодилися скоротити його борг в 3,3 рази - до $ 330 млн

Як пише Інтерфакс-Україна, за результатами реструктуризації вони отримають 50-54% в капіталі.

Борговий портфель холдингу складає $ 1,1 млрд.

За результатами реструктуризації 100% акціонерного капіталу Мрії буде належати кредиторам і менеджменту: 31-35% - провайдерам робочого капіталу на 2016 рік, 7,5% - провайдерам робочого капіталу на 2015 рік, 7,5% - топ-менеджменту в якості мотиваційного пакета, 50-54% - незабезпеченим кредиторам.

"Я неодноразово заявляв, що в ході переговорів щодо реструктуризації боргового портфеля" Мрії "ми керувалися принципом чесності і прозорості по відношенню до всіх наших кредиторів і бондхолденрам, а до наших незабезпеченим кредиторам - принципом рівності і pari pasu. Цей же принцип відображений в умовах реструктуризації на запропонованих рівних умовах ", - сказав фінансовий директор агрохолдингу Мрія Тон Хулс.

Згідно з умовами реструктуризації, до всіх незабезпечених кредитів застосовується принцип pari pasu - рівного ставлення як в частині запропонованого відшкодування, так і щодо інструментів, можливих до використання після реструктуризації.

Після імплементації основних умов реструктуризації загальний борг  зменшиться до посильної боргового навантаження - $ 330 млн і буде складатися з реструктуризованих забезпечених позик (max $ 75 млн), нового робочого капіталу ($ 46 млн), відрахувань для провайдерів (max $ 112 млн), лізингових програм ($ 5 млн) і так званої Loan A - відновлена частина незабезпеченої заборгованості ($ 93 млн).

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: