Рада ратифікувала угоду з ЄІБ про виділення Україні 340 млн євро

14 липня 2021, 17:59

Верховна Рада ратифікувала угоду з ЄІБ про виділення Україні коштів на відновлення інфраструктури в східних областях. Йдеться про кредит в 340 млн євро.

Верховна Рада на засіданні 14 липня прийняла в цілому законопроєкт про ратифікацію угоди з надання кредиту в 340 млн євро між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Про це повідомляє пресслужба міністерства фінансів.

Відео дня

Угода передбачає виділення Україні кредиту на відновлення постраждалої інфраструктури в східній частині України і модернізацію соціальної інфраструктури в областях, які приймають найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб.

У тому числі мова йде про відновлення і вдосконалення найважливішої соціальної інфраструктури. Це передбачає будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, підвищення енергоефективності шкіл, медичних установ, соціальних центрів і житла для внутрішньо переміщених осіб.

Програма орієнтована на підконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей, прилеглих областей: Харківську, Дніпропетровську, Запорізьку і Херсонську, а також міськради в інших областях.

Нагадаємо, що про плани ЄІБ виділити Україні 340 млн євро в рамках Програми відновлення повідомлялося ще в липні 2020 року.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X