Краще пізно, ніж ніколи. АМКУ оштрафував Курченка за покупку Брокбізнесбанку

20 листопада 2018, 16:07

Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував олігарха Сергія Курченка на 15 млн грн за вчинення економічної концентрації - придбання ним і групою пов'язаних осіб Брокбізнесбанку.

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв на своїй Facebook-сторінці.

"Завершилося тривале розслідування, у ході якого в результаті співпраці з Генеральною прокуратурою та Службою безпеки були визначені відносини контролю і кінцевого бенефіціара-набувача Брокбізнесбанку", - написав він.

Відео дня

Відзначимо, що в березні минулого року слідчі Генпрокуратури встановили, що Сергій Курченко придбав 80% акцій Брокбізнесбанку у братів Буряків за рахунок кредитних коштів, отриманих в самому Брокбізнесбанку.


Нагадаємо, що прокуратура Одеської області 30 травня 2017 року погодила і направила Курченку повідомлення про підозру у створенні злочинної організації і легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Генпрокуратура пізніше повідомила, що склала письмове повідомлення про підозру Курченка і направила його за місцем його реєстрації.

Олігархові інкримінуються 10 епізодів злочинної діяльності. Завдані злочинною організацією збитки, активним учасником якої є Курченко, перевищують 14 млрд грн.

Згідно з повідомленням, Курченко підозрюється в створенні, забезпеченні діяльності і керівництві злочинної організації, метою якої було здійснення тяжких і особливо тяжких злочинів та участі у злочинах зазначеної організації в період з січня 2010 року по лютий 2014 року.

Звинувачення стосується злочинного заволодіння майном державних і приватних організацій - Нацбанку, Укрнафти, Укргазвидобування, Реал Банку, Брокбізнесбанку і інших.

У березні 2018 року Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури. Суд дозволив провести спеціальне досудове розслідування.

Показати ще новини
Радіо НВ
X