Єдиним фронтом проти коронавірусу. Країни G20 виділяють більше $5 трлн на боротьбу з коронавірусом — заява

27 березня 2020, 11:32

Лідери G20 за підсумками екстреного саміту в четвер пообіцяли виступити єдиним фронтом проти пандемії коронавірусу, йдеться в спільній заяві.

«Велика двадцятка зобов’язується зробити все можливе для подолання пандемії разом з Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародним валютним фондом, групою Світового банку, Організацією Об'єднаних Націй та іншими міжнародними організаціями, які працюють в рамках своїх наявних мандатів», — заявили в G20.

Відео дня

Країни, що входять до Великої двадцятки, готові використовувати всі доступні інструменти для мінімізації економічної і соціальної шкоди від пандемії, а також для відновлення глобального зростання, підтримки стабільності на ринках і підвищення стійкості.

«Ми вкладаємо більш ніж $5 трлн в світову економіку в межах цілеспрямованої фіскальної політики, економічних заходів і гарантійних схем для протидії соціальним, економічним і фінансовим наслідкам пандемії», — йдеться в комюніке.

Раніше повідомлялося, що лідери Євросоюзу під час відеоконференції в четвер не змогли домовитися про кроки для підтримки своїх економік, які страждають від впливу епідемії коронавірусу. У підсумку вони доручили міністрам фінансів протягом наступних двох тижнів опрацювати деталі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X