Костянтин Жеваго розповів, як у нього вкрали $120 мільйонів

9 лютого 2017, 19:01
У банкрутстві банку Фінанси і кредит винен серед іншого і менджмент, якому Костянтин Жеваго надто довіряв

Про це підприємець заявив в інтерв'ю НВ.

"Менеджмент, який втік: Хливнюк [Володимир Хливнюк, екс-голова правління банку] зокрема. Він втік у березні 2015 року. Чому? Бо з'ясувалося, що були видані шахрайські кредити. Зокрема, кредит на $120 млн з відсотками на адресу афериста Поліщука [Віктор Поліщук, екс-власник банку Михайлівський]", – заявив Жеваго.

Відео дня

Підприємець пояснив, що не займався справами банку на щоденній основі. "Я для цього, як акціонер, наймав менеджмент. У мене є активи, які я сприймаю як складові великого холдингу. І вірю менеджменту, який наймаю. Хливнюк був головою правління більше 13 років. Наведіть мені хоч один аргумент, чому я не мав йому вірити?", – розповів він.

Він вважає цей кредит безповоротним. Але були й такі, які все ще можна повернути. Наприклад, $45 млн, які заборгувала установі компанія Ігоря Коломойського МАУ.

Костянтин Жеваго в минулому році опинився на 13-му рядку рейтингу ТОП-100 найбагатших від НВ, - експерти оцінили його активи в $442 млн. Він володіє мажоритарним пакетом гірничорудної компанії Ferrexpo, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі. Серед активів підприємця автомобілебудівний завод КрАЗ, фармкомпанія Артеріум та інші.

Повну версію інтерв'ю з Костянтином Жеваго читайте у останньому номері журналу Новое Время №5, який вийде 10 лютого.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X