Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Космодром Морський старт продовжить використовувати українські ракети Зенит

28 вересня 2016, 08:24
486
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проект використовує український ракети Зеніт

Новий власник міжнародного сосмодрому Морський старт (Sea Launch), група компаній S7, готується продовжити використовувати ракети Зеніт українського виробництва

Про це повідомив співвласник S7 Владислав Фільов, передає російське інформагентство ТАСС.

"Мета - оголосити сьогодні про угоду між двома сторонами про придбання активів цього проекту, побудованого чотирма країнами. Я дуже пишаюся тим, що підпише від імені S7 Group сьогодні цей контракт. Ми купуємо платформу Одіссей , - розповів Фільов.

За його словам, ракета Зеніт лишається пріоритетною для Sea Launch, тому щонайменше 15-20 найближчих запусків будут скоріше за все із Зенітом. 

За словами колишнього власника космодрому глави РКК Енергія Володимира Солнцева, S7 інвестує в проект Морський старт $ 150 млн.

Контракт з продажу акцій підписали 27 вересня. Предметом угоди стали  корабель Sea Launch Commander і платформа Odyssey з встановленим на них обладнанням ракетного сегмента, наземне обладнання в базовому порту Лонг-Біч (США) і товарний знак Sea Launch.

"Ми розраховуємо, що без великих вкладень в модернізацію Sea Launch зможемо зробити до 70 пусків протягом 15 років. Наш підхід до ведення бізнесу кардинально відрізняється від багатьох компаній - ми не будемо продавати обіцянки, ми будемо продавати запуски тільки на готових ракетах-носіях. спочатку ракети, і тільки потім - покупець ", - сказав Фільов.


Нагадаємо, проект припинив запуски в 2014 році через погіршення відноси України та Росії. Морський старт - міжнародний комерційний проект створення та експлуатації ракетно-космічного комплексу морського базування.

Головне

Україна/Події

Вчора, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися