Космодром Морський старт продовжить використовувати українські ракети Зенит

28 вересня 2016, 08:24
Новий власник міжнародного сосмодрому Морський старт (Sea Launch), група компаній S7, готується продовжити використовувати ракети Зеніт українського виробництва

Про це повідомив співвласник S7 Владислав Фільов, передає російське інформагентство ТАСС.

"Мета - оголосити сьогодні про угоду між двома сторонами про придбання активів цього проекту, побудованого чотирма країнами. Я дуже пишаюся тим, що підпише від імені S7 Group сьогодні цей контракт. Ми купуємо платформу Одіссей , - розповів Фільов.

Відео дня

За його словам, ракета Зеніт лишається пріоритетною для Sea Launch, тому щонайменше 15-20 найближчих запусків будут скоріше за все із Зенітом.

За словами колишнього власника космодрому глави РКК Енергія Володимира Солнцева, S7 інвестує в проект Морський старт $ 150 млн.

Контракт з продажу акцій підписали 27 вересня. Предметом угоди стали корабель Sea Launch Commander і платформа Odyssey з встановленим на них обладнанням ракетного сегмента, наземне обладнання в базовому порту Лонг-Біч (США) і товарний знак Sea Launch.

"Ми розраховуємо, що без великих вкладень в модернізацію Sea Launch зможемо зробити до 70 пусків протягом 15 років. Наш підхід до ведення бізнесу кардинально відрізняється від багатьох компаній - ми не будемо продавати обіцянки, ми будемо продавати запуски тільки на готових ракетах-носіях. спочатку ракети, і тільки потім - покупець ", - сказав Фільов.


Нагадаємо, проект припинив запуски в 2014 році через погіршення відноси України та Росії. Морський старт - міжнародний комерційний проект створення та експлуатації ракетно-космічного комплексу морського базування.

Показати ще новини
Радіо NV
X