Корупція в Україні втричі вища за світову – PricewaterhouseCoopers

22 червня 2018, 09:23

Рівень хабарництва і корупції в українських організаціях зріс з 56% в 2016 році до 73% в 2018 році. При цьому це майже втричі вище за загальносвітового показника.

Про це йдеться в дослідженні аудитора "великої четвірки" – міжнародної компанії PricewaterhouseCoopers (PwC), передає УНІАН.

Так, згідно з даними компанії, у світі лише 25% респондентів відповіли, що їх організації стикалися з випадками хабарництва і корупції, що майже втричі нижче за показник в Україні.

Відео дня

За результатами дослідження, кожен третій український респондент (33%) зазначив, що його організація отримувала пропозицію дати хабар протягом останніх двох років. Крім того, 12% українських респондентів повідомили, що збитки їхніх організацій від хабарництва і корупції становили від $1 млн до $50 млн.


PricewaterhouseCoopers (PwC) - це міжнародна мережа компаній, що пропонують професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Компанія існує більш ніж 160 років і входить в так звану "велику четвірку" аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі розташована у Лондоні.

PwC проводить всесвітнє дослідження економічних злочинів і шахрайства на основі відповідей, отриманих від більш ніж 7 тис. респондентів з 123 країн світу. Дослідження проводиться в Україні кожні два роки, починаючи з 2009 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X