Три чверті українських компаній скасували новорічні корпоративи. На премії теж чекати не варто — опитування

23 листопада 2020, 14:54

Через пандемію коронавірусу більшість українських компаній скасували новорічні корпоративи. Також у більшості випадків співробітникам не доведеться розраховувати на новорічні бонуси.

Про це свідчать результати опитування, проведеного виданням AIN.ua (взяли участь 243 особи). Так, 72,4% опитаних розповіли, що в їхніх компаніях святкування Нового року скасовано.

Відео дня

Основною причиною скасування свята 76,8% респондентів назвали коронавірус і незгоду керівництва збиратися командою. Крім цього, 15,5% респондентів зазначили, що подібний захід несе за собою великі витрати для компанії. У 7,7% випадків проти свята виступили самі співробітники.

У тих же компаніях, які вирішили провести новорічне свято, його найбільш поширеним форматом стане онлайн-святкування за допомогою Zoom і інших сервісів відеозв'язку.

У деяких компаніях не відмовилися від бенкету в офісі, святкування в ресторані, вечірки в заміському будинку і запрошених гостей. Крім цього, у топі варіантів виявилися поїздки. В тому числі, в Карпати, Одесу та до інших туристичних міст України. Також респонденти розповіли про міні-свята по департаментах, окремими командами і групами бажаючих.

У компаніях, які відмовилися від корпоративу, зекономлений на його проведенні бюджет в більшості випадків витратять на цінні подарунки співробітникам. Про перспективу отримати грошову премію заявили лише 12,3% опитаних.

Показати ще новини
Радіо NV
X