Соцвиплати та підтримка роботодавців. Верховна Рада ухвалила антикризовий закон

30 березня 2020, 14:49

Верховна Рада ухвалила низку змін, які спрощують випуск виробів медичного призначення, продовжують термін звернення по соцдопомогу і запроваджують підтримку для роботодавців.

Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів, які спрямовані на забезпечення додаткових гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Відповідний законопроект № 3275 у другому читанні і в цілому проголосували 312 народних депутатів на позачерговому засіданні в понеділок.

Відео дня

Законопроєкт вносить зміни до Податкового, Митного, Цивільного кодексів України, Кодексів законів про працю, про адміністративні правопорушення, до законів Про зайнятість населення, Про банки і банківську діяльність, Про державне регулювання виробництва і обсягу спирту.

Ці зміни вводять підтримку для роботодавців і працівників в умовах пандемії коронавірусу. Зокрема, пропонується розширити підстави продовження процесуальних строків, встановлених судом або законом. Документ спрощує виробництво продукції, необхідної для протидії поширення коронавірусу, гарантує соцвиплати і пролонгує термін звернення за соціальною допомогою і термін її виплат.

Також вводиться відстрочка подачі звітів статистичної інформації до перевірчих органів, а в Кодекс законів про працю вноситься норма про гнучкий режим роботи і роботи з дому.

Нагадаємо, що раніше профільний комітет Ради підтримав «антиколомойський» законопроєкт.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X