Контроль за банкрутством єдиного золоторудного рудника повернули державі

2 червня 2016, 10:33
Вищий господарський суд визначив ліквідатором ТОВ Закарпатполіметали незалежного арбітражного керуючого - ДК Украинские полиметаллы

Раніше арбітражний керуючий нібито обслуговував інтереси офшорної компанії Cengart, кредиторські вимоги якою є сумнівними та скасовані рядом рішень господарських та адміністративних судів України, які вступили в законну силу.

Відео дня

"По суті основний кредитор є структурою, яка розпочала банкрутство єдиного золоторудного рудника України, шляхом переуступки їй права вимагати боргові зобов’язання від іншої офшорної компанії", - зазначив після оголошення рішення суду Костянтин Лісничий, генеральний директор ДАК Українські поліметали.

Таким чином, Закарпатполіметали повністю переходить у законне русло та під контроль держави, в особі Мінекономрозвитку та державної компанії — Українські поліметали, якій належить майже 94% закарпатського підприємства.

За його словами, у подальшому процедуру банкрутства підприємства контролюватимуть ДАК Українські поліметали, місцева Берегівська податкова інспекція, управління пенсійного фонду і управління фонду соціального захисту, як і передбачено чинним законодавством.

Показати ще новини
Радіо NV
X