Контейнерочоси. Індійці задумали створювати житлові вежi з вантажної тари

13 серпня 2015, 19:07
459
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вежа з контейнерів зможе частково обертатися навколо своєї осі

Фото: CRG

Архітектори з міжнародної студії CRG Architects розробили нестандартний проект для вирішення дефіциту житла в індійському мегаполісі Мумбаї

Міській владі запропонували спорудити дві башти, які можна сконструювати з різнокольорових корабельних контейнерів. Проект отримав назву Containscrapers (Контейнерскребы).

Опорна частина подібного споруди буде побудована за традиційною технологією, тоді як відсіки-контейнери розташують по фасаду для більш якісного використання площі. Такі житлові блоки можна буде повертати на 90 градусів, змінюючи вид з вікна та створюючи природну вентиляцію.У "стрижні" башти також будуть знаходиться контейнери, що грають різну роль. Дизайнери задумали і вертикальні сади для охолодження будівлі - зелень повинна покрити весь "контейнерскреб". т охолоджувати будинок.

Запланована висота одного хмарочоса складає 400 метрів (139 поверхів), другого - 200 метрів (78 поверхів). Підрахунки архітекторів показили, що для будівництво потрібно близько 5000 контейнерів різних розмірів, оселитися в яких зможуть 1300 сімей.

Індійський Мумбаї (раніше Бомбей) разом з містами-супутниками утворює шосту за величиною міську агломерацію світу з населенням у 21,3 млн чол.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися