Кононенко розповів, коли продадуть найбільший ласий держактив - Одеський припортовий завод

16 грудня 2015, 10:52
Одеський припортовий завод може бути виставлений на продаж в першому кварталі 2016 року, прогнозує заступник голови фракції Блоку Петро Порошенко Ігор Кононенко

"Я підкреслюю, далі ще (продаж ОПЗ) залежить від заявок, від покупців", - сказав він в інтерв'ю НВ.

У червні глава Фонду державного майна Ігор Білоус обіцяв, що Одеський припортовий буде виставлений на продаж у вересні-жовтні. Кононенко вважає, що він поквапився.

Відео дня

"Я чув цю заяву. Після цього я йому сказав, що це неможливо з погляду законодавства. Так, безумовно, цю процедуру можна радикально спростити. Але тоді ми можемо нарватися на критику, що додали корупційних ризиків при поспішній приватизації", - підкреслив Кононенко.

Заступник голови фракції БПП також зазначив, що процес приватизації ОПЗ законодавчо досить забюрократизований. Наприклад, тільки тендерна процедура з вибору оцінювача займає 90 днів.

Нагадаємо, одеська прокуратура розслідує корупційні схеми ОПЗ на суму понад 4 млрд грн.

Заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе повідомив, що під час обшуку на Одеському припортовому заводі прокуратура вилучила важливі документи, які можуть привести до чиновників Кабінету міністрів.

За повідомленнями ЗМІ, Одеський припортовий є найбільш затребуваним держактивом і його можуть продати за тіньовою схемою.

Інтерв'ю з Ігорем Кононенком читайте у свіжому номері журналу Новое Время - №47 від 17 грудня.

Показати ще новини
Радіо NV
X