Конкурс з продажу ОПЗ зірвався - ФДМ

18 липня 2016, 19:54
Конкурс з продажу Одеського припортового заводу не відбувся через відсутність заявок

Про це йдеться у повідомленні ФДМУ.

Як відомо, конкурс з продажу 99,567% ПАТ Одеський припортовий завод (ОПЗ) був запланований на 18 липня.

Найбільше питань і сумнівів у інвесторів викликали: борг перед Group DF, суди з компанією Нортіма, обмеження на репатріацію дивідендів, відсутність податкових пільг і преференцій для інвестора, зависока ціна на тлі озвучених вище проблем заводу та загальних політичних і економічних ризиків країни.

Відео дня

"Усі ризики, які існують довкола заводу і України загалом, мають свою ціну", - прокоментував ситуацію голова ФДМУ Ігор Білоус.

За його словами, якщо ми не можемо вирішити якісь з проблем чи ризиків, їх потрібно враховувати і віддзеркалювати в умовах та договорі купівлі-продажу.

Нагадаємо, 14 липня керівник САП Назар Холодницький повідомив про затримання двох керівників Одеського припортового заводу з підозрою у вчиненні розтрати грошових коштів ОПЗ. У цій справі разом з Переломою затримали першого заступника голови правління, першого заступника директора ОПЗ Миколи Щурикова.

Щуриков та Перелома організували схеми закупівлі газу за завищеними цінами.

Пізніше глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що затримані Щуриков та Перелома призначені колишнім прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Показати ще новини
Радіо NV
X