Спецгрупа перевірить інвестора найперспективнішого родовища

21 вересня 2016, 13:50
Уряд поставив завдання перед Міненерговугілля розібратися в законності аукціону з пошуку інвестора для розробки надр Юзівського родовища (Харківська та Донецька області)

Згідно витягу з протоколу засідання Кабміну від 14 вересня оприлюдненого депутатом Верховної Ради від Самопомочі Вікторії Войціцький на в соцмережі Facebook, Міненерговугілля доручено створити робочу групу із залученням інших відомств і силовиків для перевірки дотримання законності при проведенні згаданого конкурсу.

Відео дня

До робочої групи мають увійти представники Мінекономрозвитку, МВС, МЗС, Мінекології, Мін'юст, Держгеонадр, Держфінмоніторингу, НАК Надра України, Генпрокуратури та СБУ. За згодою до групи також можуть увійти народні депутати.

Нагадаємо, в зазначеному конкурсі цього літа перемогла Юзгаз Бі.Ві. Пізніше з ініціативи Войціцький, стало відомо, що ця компанія не має досвід роботи в галузі використання надр, а також немає відомостей про технічні і фінансові можливості для виконання робіт і про технології, які будуть застосовані під час користування надрами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X