Конкурс на посаду глави Електроважмашу виграв громадянин Франції та Мексики

12 квітня 2016, 16:59
33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Абромавичуса, Барбоза - патріот України, живе у Польщі та одружений на українці

Фото: Jean-André Barbosa via Facebook

Комітет з призначень керівників при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) запропонував уряду призначити головою ПАТ Електроважмаш (Харків) громадянина Франції та Мексики Жана Андре Барбоза (Jean-André Barbosa)

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса, відповідне рішення було ухвалене членами Комітету на засіданні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Абромавичус зазначив, що Барбозі 42 роки і він має понад 17 років роботи на керівних позиціях, у тому числі в країнах Східної Європи та СНД

"Здебільшого він відзначився, керуючи декількома заводами французької компанії Saint-Gobain - це одна з найбільших скляних компаній в світі, керував трьома великими заводами, це майже 2 тис. співробітників. Він патріот України, живе у Польщі, одружений на українці. Освіту отримав у Франції", - додав глава МЕРТ.

Агентство зазначає, що згідно з інформацією з відкритих джерел, Барбоза на даний час є віце-президентом і директором компанії Areva в Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині, Болгарії і Румунії. З квітня 2008 року по вересень 2010 року він обіймав посаду директора Сен-Гобен будівельна продукція Україна.

Відзначається, що Абромавичус ще з літа 2015 року намагається змінити керівників декількох держпідприємств, звинувачуючи їх у неефективній роботі і порушеннях. Конкурс на заміщення посад керівника чотирьох держкомпаній, у тому числі Електроважмашу, відомство оголосило 22 лютого.

ДП Завод Електроважмаш є стратегічним і входить в сотню найбільших держпідприємств України. Підприємство виробляє транспортне обладнання для шахт і залізниць, а також турбо - і гідрогенератори і електрообладнання постійного струму. Це устаткування використовують у більш ніж 40 країнах світу - продукція поставляється на ринки Європи, Азії, а також в країни Латинської Америки і Близького Сходу.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що конкурси на призначення керівників шести державних підприємств можуть бути зірвані. За словами Авакова, йдеться і про Укрзалізницю, і про Електроважмаш.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Мистецтво

Вчора, 08:03

article_img
Терапія коміксами. Рецензія на супергеройський трилер М. Найта Шьямалана Скло
Країни

Вчора, 21:44

article_img
"ФінляндіяІранНаші". Як в 1941 році Радянський Союз почав дві власні локальні війни
Події

Вчора, 13:52

article_img
Не на курсах. В Україні можуть змінити порядок отримання водійського посвідчення

Головне

Події

Вчора, 16:20

article_img
Адвокати оскаржили продовження арешту українським морякам
Геополітика

Вчора, 13:32

article_img
Росія допустить німецьких і французьких фахівців до Керченської протоки
Теніс

Сьогодні, 05:43

article_img
Світоліна пробилася до четвертого раунду Australian Open