Конфлікт Укртелекому та lifecell, обшуки в Київстарі та інші головні новини бізнесу

4 січня 2018, 21:00

ТОП головних новин бізнесу за 4 січня від НВ Бізнес.

Найбільший світовий портовий оператор зайшов в Україну

Компанія P&O Maritime, яка належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group, почала роботу в Україні.

Відео дня

Компанія буде надавати буксирні послуги в порту Південний. Зокрема, P&O Maritime придбала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping.

Dragon Capital і співвласники Novus розжилися новими ТЦ

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Dragon Capital придбати частки в компанії Українська Комерційна Нерухомість, що володіє бізнес-центром класу А ECO Tower (Запоріжжя), а також компанії Фенікс-Капітал (Львів), що володіє найбільшим в Західній Україні ТРЦ Victoria Gardens.

Крім того, АМКУ надав дозвіл компанії Sopason Holdings Limited, що належить власникам Novus, на придбання понад 50% київської компанії Альянс-Екопроект. У користуванні останньої знаходиться земельна ділянка в 1 га в Святошинському районі (над станцією метро Житомирська та прилеглої території) для будівництва торгово-офісного комплексу з паркінгом на місці котловану.

Росія продовжила обмеження на транзит товарів з України

Президент РФ Володимир Путін продовжив на півроку обмеження для міжнародних транзитних вантажоперевезень з території України на територію Казахстану або Киргизстану, які здійснюються через територію Росії.

В офіс Київстару прийшла податкова з обшуками

У четвер, 4 січня, співробітники податкової поліції провели обшуки в головному офісі Київстару, заявив президент компанії Петро Чернишов.

"Сьогодні вранці до нас в головний офіс прийшло близько трьох десятків податкових поліцейських", - повідомив він. За словами Чернишова, Державна фіскальна служба звинувачує Київстар в несплаті майже 2,4 млрд грн податків до держбюджету України.

Абонентів lifecell попередили про проблеми з дзвінками на номери 0-800

Оператор стаціонарного зв'язку Укртелеком отримав письмове попередження від оператора lifecell щодо можливого відключення або обмеження дзвінків на інформаційно-сервісні лінії 0-800, серед яких можуть бути номери банків, страхових компаній та ін.

"Це може створити перешкоди як приватним, так і бізнес абонентам обох компаній", - попередили в Укртелекомі, пообіцявши забезпечувати "безперебійне проходження всіх типів дзвінків на мережу lifecell".

Такими були головні новини четверга.

Показати ще новини
Радіо НВ
X