Інвестиції $ 30 млн. Байєр і Temasek створили нову компанію з вирощування овочів

21 серпня 2020, 13:50

Нова компанії Unfold буде займатися вирощуванням овочів на вертикальних фермах

Bayer і інвестиційний фонд Temasek оголосили про створення нової компанії Unfold з центральним офісом в місті Девіс (Каліфорнія).

Вона буде розробляти інноваційні технології для вирощування овочів на вертикальних фермах. У компанію інвестовано близько $ 30 млн. Bayer планує передати новій компанії частину своєї гермоплази - генетичного матеріалу, наприклад, насіння для проведення досліджень. Завдання компанії, яку очолить Джон Парсел, - розробка нових сортів овочів.

Відео дня

Вертикальні ферми - це фактично багатоярусні теплиці. Вирощування овочів на них не вимагає багато землі і використання великої кількості природних ресурсів, потреба в логістиці та транспортуванні нижче в порівнянні зі звичайними фермами. Інвестиції в створенні вертикальних ферм ростуть, через зменшення орних земель і зростаючого попиту на продукцію місцевого виробництва та урбанізації.

«Глобальні виклики, з якими ми стикаємося, вимагають нас змінювати звичайні аграрні практики. Нам потрібно знайти спосіб поставки їжі в великі міста, зменшуючи негативний вплив сільського господарства на навколишнє середовище. Зменшення відходів і поліпшення якості, походження їжі і споживча цінність продуктів стають все більш важливими з зростаючим населення світу », - зазначає керівник відділу сільського господарства в Temasek Джон Васке.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X