Компанії ДТЕК Ріната Ахметова знизили кредитний рейтинг

10 березня 2016, 21:23
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) DTEK Energy B. V. – холдингової компанії найбільшої української приватної вертикально-інтегрованої энергогруппы ДТЕК – c рівня до рівня RD

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, за інформацією агентства, компанія пропустила строки платежів по ряду банківських кредитів.

У той же час в ДТЕК агентству повідомили, що компанія продовжує переговори про реструктуризацію заборгованості перед іноземними кредиторами з залученням одного з провідних міжнародних консультантів – компанії Rotschild.

Відео дня

"Компанія знаходиться в постійному діалозі з утримувачами єврооблігацій та банками-кредиторами. ДТЕК Енерго веде переговори, спрямовані на збалансування фінансових можливостей компанії з обслуговування кредитів. Сподіваємося завершити переговорний процес у 2016 році", – йдеться в переданому агентству релізі компанії.

Згідно йому, менеджмент ДТЕК докладає всі зусилля для підвищення ефективності компанії в цей складний для всієї української енергетики період в умовах збереження несприятливої економічної ситуації в Україні.

За даними Fitch, грошові кошти ДТЕК на початок лютого становили 937 млн грн ($37 млн), з яких 40% – в українських банках (в тому числі у зв'язаному банку ПУМБ), при сумі короткострокового боргу з погашенням у поточному році 25 млрд грн ($997 млн).

Рейтингове агентство додає, що на кінець минулого року 58,2% боргу було номіновано в доларах, 19% – в євро і 17,6% – в рублях, тоді як частка доларової виручки становила 6%, а більшість інших доходів було в гривні.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова.

Рейтинг RD - по школі Fitch Ratings - позначає обмежений дефолт.

Показати ще новини
Радіо NV
X