Компанії Ахметова заборгували Енергоринку майже 10 млрд грн

1 грудня 2017, 20:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Заборгованість енергопостачальних компаній групи ДТЕК перед держпідприємством Енергоринком становить 9,7 млрд грн, загальна заборгованість - 31,4 млрд грн

Про це йдеться у відповіді компанії Енергоринок на запит Українських Новин.

"Загальна заборгованість усіх енергопостачальних компаній перед Енергоринком за відпущену з оптового ринку електроенергії (ОРЕ) України електричну енергію за станом на 13 листопада 2017 року становить 31,4 млрд грн", - йдеться у відповіді на запит.

Відео дня

Також зазначено, що заборгованість таких енергопостачальних компаній, як ДТЕК Дніпрообленерго, Київенерго, ДТЕК Донецькобленерго, ДТЕК Високовольтні сет, ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля, ДТЕК Крименерго станом на 13 листопада складає 9,7 млрд гривень (30,9% від загальної заборгованості).

Нагадаємо, днями президент України Петро Порошенко підписав закон, який звільняє енергогенеруючі компанії від штрафів за борги з податку на додану вартість (ПДВ) до 1 липня 2018 року.


Державне підприємство Енергоринок виконує функції оператора Оптового ринку електроенергії України.

У 2016 році Енергоринок скоротив чистий прибуток на 22,9% (або на 382,6 млн грн) до 1, 3 млрд грн в порівнянні з 2015 роком. Станом на 1 жовтня 2017 року борг Енергоринку перед підприємствами теплової генерації становить 9,3 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X