Компанія міністра екології часів Януковича купила українського добувача газу

1 лютого 2016, 12:26
Компанія Resano Trading LLC, що входить до групи Burisma екс-міністра екології Миколи Злочевського, підписала договір з канадською Serinus Energy Inc.про придбання 70% компанії ТОВ КУБ-Газ

Як йдеться у прес-релізі компанії, угода з "КУБ-Газ" значно збільшить їхні обсяги видобутку на території України.

"Ми також продовжимо пошук нових інвестиційних можливостей як в Україні, так і за її межами", – прокоментував угоду незалежний директор Burisma Девон Арчер.

Відео дня

Рішення про розширення бізнесу і збільшення інвестицій в Україні підтримала Рада директорів Burisma після прийняття змін податкового законодавства, які дозволять українській газовидобувній галузі отримати необхідний інвестиційний ресурс.

"КУБ-Газ" – харківська компанія, яка має 5 ліцензій на видобуток і одну ліцензію на розвідку в східній Україні.

Нагадаємо, компанія Burisma належить українському мільйонеру Миколі Злочевському, екс-міністру екології і природних ресурсів України в уряді Миколи Азарова.

У серпні 2014 у Лондоні британські правоохоронці арештували 23,5 млн доларів на рахунку Злочевського і передали доказову базу українським правоохоронцям.

Проте вже 2 грудня слідчий ГПУ підписав документ про зняття усіх підозр із Злочевського, а 4 грудня справу прокуратура чомусь передала МВС. Лише за 27 днів ГПУ врешті висуває підозру екс-міністру, але за час паузи у суд Лондона адвокати колишнього урядовця вже мали на руках заяву прокуратури про зняття обвинувачень, видану раніше.

Як результат, 20 січня 2015 року Центральний суд Англії та Уельса закрив кримінальне провадження про незаконні статки екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського і розблокував 23 мільйони доларів на рахунках компанії Brociti Investments Ltd.

Крім того, 31 жовтня 2014 стало відомо, що колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський, порушивши норми природоохоронного законодавства, спорудив дві фортеці для приватного користування на березі обвідного каналу Київського водосховища. Ділянка площею майже 4,5 гектара знаходиться між Вишгородом і селом Хотянівка, на березі обвідного каналу Київського водосховища.

Із ім'ям Злочевського пов'язаний і скандал навколо сина віце-президена США Джо Байдена. Він раптово виявився одним із топ-менеджерів тієї самої Burisma, яка є найбільшим виробником газу в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X