Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Компанія McDonald's буде доставляти їжу додому

3 березня 2017, 08:14
1057
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У компанії розраховують, що організувати ланцюжок доставки їжі з ресторану до клієнта буде нескладно

pixabay

McDonald's Corporation, що володіє однією з найбільших мереж ресторанів швидкого харчування в світі, має намір зайнятися доставкою їжі зі своїх ресторанів

Про це повідомляє ЦТС.

За допомогою розвитку логістичних послуг компанія сподівається збільшити свою маржу з 20% до 40%, а зростання продажів - з 3% до 5%.

"Доставка з ресторанів - це ринок у $ 100 млрд, і він зростає. Це значна можливість, якою ми поки ще не скористалися", - заявила старший віце-президент McDonald's Люсі Брейді.

У компанії розраховують, що організувати ланцюжок доставки їжі з ресторану до клієнта буде нескладно. На найбільших ринках, де присутня McDonald's (США, Франція, Великобританія, Німеччина і Канада), близько 75% населення живе біля ресторанів компанії.

"Ми знаходимося ближче до більшої кількості клієнтів, ніж будь-яка інша ресторанна компанія в світі", - зазначила Брейді.

У компанії планують використовувати мобільні додатки. У McDonald's уточнюють, що провели тестування додатків декількох компаній - Postmates Inc. (Кур'єрська доставка товарів), Uber Technologies Inc. (Онлайн-служба таксі, доставка їжі та товарів) і GrubHub Inc. (Онлайн-платформа з доставки їжі з ресторанів).

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися