Компанія Клюєвих заборгувала державі 8,6 мільярда гривень - ЗМІ

7 квітня 2016, 09:49
ПАТ Державний експортно-імпортний банк України за рішенням суду повинен отримати 8,59 млрд грн від ПрАТ Актив-Страхвання, яке належить брата Сергію та Андрію Клюєвим

Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 15 березня, передають Наші гроші.

Відомо, що у 2009 році Укрексімбанк і ВАТ Завод напівпровідників уклали генеральну кредитну угоду, за якою підприємство отримало в банку шість кредитів.

Відео дня

Поручителем позичальника за кредитною угодою з банком було ПрАТ «Актив-Страхування», яке зобов’язалось солідарно відповідати за зобов’язання, зокрема відшкодовувати кредит, проценти, штрафні санкції, тощо. Банк має право вимагати погашення боргу як в обох боржників, так і від будь-кого з них окремо.

На сьогодні у Заводу напівпровідників залишається заборгованість 109,05 млн євро, $224,10 млн і 528,09 млн грн. В сумі це еквівалентно 8,59 млрд грн. У 2015 році розпочато процедуру банкрутства Заводу напівпровідників.

Банк направив ПрАТ Актив-Страхування вимогу про погашення заборгованості Заводу напівпровідників, але компанія її не задовольнила.

Суд позов Укрексімбанку задовольнив і видав рішення про стягнення заборгованості.

Нагадаємо, компанія Ostchem, яка належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу повністю розрахувалася з боргами перед НАК Нафтогаз України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X