Компанія Януковича без конкуренції отримала 61 мільйон на збагачення вугілля - ЗМІ

11 квітня 2016, 10:55
Держпідприємство Красноармійськвугілля уклало угоду з ПАТ Центральна збагачувальна фабрика Комсомольська на послуги зі збагачення вугілля вартістю 60,71 млн грн

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель. Ціна збагачення вугілля становитиме 65 грн за тонну.

Раніше було двічі відмінено відкриті торги через відсутність хоча б одного конкурента у фабрики Комсомольської, яка єдина подавала заявку на тендер. Тому торги провели за переговорною процедурою.

Відео дня

Єдиним акціонером ПАТ ЦЗФ Комсомольська є ТОВ ДРФЦ з групи Олександра Януковича.

У фірми ДРФЦ, прописаної у місті Димитрів, власником є віргінський офшор Сароне холдінгс лімітед, бенефіціаром вказаний кіпріот Стеліос Панаідес. Директором є донецький адвокат Олександр Фільченко.

Депозитарієм Комсомольської є фірма Альтера фінанс. Її кінцевими бенефіціарами вказані мешканці Донецька Олег Федін і Сергій Гарагуля. Гарагуля також відомий як голова правління страхової компанії Кремінь.

ПАТ Центральна збагачувальна фабрика Комсомольська належить компанії ДРФЦ, з якою пов’язують сина біглого екс-президента Олександра Януковича.


Показати ще новини
Радіо НВ
X