Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

На крок ближче. Комітет Європарламенту затвердив доповідь про скасування віз для України

26 вересня 2016, 18:54
2563
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Комітет Європарламенту також рекомендував почати міжінституційні переговори про скасування віз

Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ 26 вересня проголосував за затвердження доповіді про скасування віз для України та рекомендував почати міжінституційні переговори з цього питання

Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк на своїй сторінці у Twitter.За затвердження доповіді про скасування віз для України проголосували 38 із 43 присутніх членів Комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, повідомляється на сторінці Комітету у Twitter.Нагадаємо, 5 вересня доповідач з питання лібералізації візового режиму з Україною Марія Габріель рекомендувала профільному комітету Європарламенту підтримати скасування віз для українців.

"Я закликаю членів нашого комітету затвердити доповідь. Це стане свідченням, що кожна країна, що виконала усі критерії, може мати переваги візової лібералізації. Застосування такого підходу також забезпечить довіру третіх країн до Євросоюзу", - заявила вона.

8 вересня Комітет Європарламенту з правових питань схвалив проект рішення про надання Україні безвізового режиму.

Про це сказано в законодавчій резолюції про внесення України до списку третіх країн, чиїм громадянам скасовуються візові обмеження.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в ЄС повідомили, що Європейський парламент і Європейська рада ухвалять рішення про безвізовий режим для України в жовтні або листопаді 2016 року.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися