«Нехай спить спокійно». Коломойський заявив, що не має наміру викрадати Гонтареву

4 липня 2019, 10:36

Олігарх Ігор Коломойський заявив в інтерв'ю журналу НВ, що може надати екс-голові НБУ Валерії Гонтаревій літак, якщо вона захоче прилетіти в Україну на допит або буде змушена повернутися.

Так він прокоментував свою заяву в інтерв'ю Bihus.info, що в разі необхідності привезе Гонтареву в Україну «приватним порядком».

«Це вирвано з контексту. Мова не йшла про те, щоб її просто вивезти. Вона сказала, що навіть незважаючи на запити, питання та вимоги допиту в Генпрокуратурі чи хто там її викликав, вона не збирається нікуди їхати. Так, я сказав, що може вона не хоче їхати в якомусь примусовому порядку, — екстрадиція, ще щось. Я сказав, що ми її вивеземо просто приватним порядком: надамо приватний борт і привеземо її. Якщо їй не хочеться їхати в економ-класі, коли її будуть екстрадувати», — зазначив він.

Відео дня

Коломойський додав, що може це зробити тільки за згодою Гонтаревої.

За словами олігарха, він також готовий надати екс-голові НБУ літак, якщо вона захоче прилетіти в Україну на допит: «Вона сказала, що не збирається сюди їхати, повертатися. І якщо хочуть, нехай приїжджають і там допитують. Раптом вона погодиться? Ми надамо їй комфортні умови, щоб вона прилетіла, допиталася і полетіла».

Коломойський запевнив, що викрадати Гонтареву не збирається: «Навіщо мені її викрадати? Для чого? Одружитися з нею таємно?».

На думку олігарха, екс-глава НБУ «розповідає казки і робить з себе героїню».

«Нічого вона не злякалася і нічого вона не боїться… А де ви бачили, щоб якщо людині щось загрожувало, вона про це відкрито заявляла в інтерв'ю, ще й провідним виданням? Нехай вона спить спокійно», — заявив він.

Нагадаємо, Гонтарева заявила в недавньому інтерв'ю, що вважає заяву Коломойського про намір привезти її в Україну приватним порядком погрозою.

«Англійською це kidnapping. Це злочин на території Великобританії. Я хочу, щоб це було всім зрозуміло. Якщо зі мною щось трапиться, щоб всі знали чому», — підкреслила вона.

Читайте інтерв'ю з Ігорем Коломойським в свіжому номері журналу НВ — № 24 від 4 липня 2019 року, а повну версію — на сайті НВ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X