Коломойський залишився в рейтингу найбагатших людей Ізраїлю, хоч і став трохи біднішим

3 вересня 2020, 16:51

Український олігарх і колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський зайняв 57-е місце в рейтингу найбагатших ізраїльтян, хоч його статки і скоротилися до $ 1 млрд.

Колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський опинився на 57 місці в рейтингу ізраїльських мільярдерів з розміром особистого статку в $1 млрд. Про це повідомляє ізраїльське ділове видання The Maker.

Відео дня

У порівнянні з минулим роком Коломойський втратив близько $100 млн.

Видання зазначає, що Ігор Коломойський має три громадянства - Ізраїлю, України та Кіпру, а також резидентство Швейцарії. The Maker пише, що Коломойський іммігрував в Ізраїль зі Швейцарії, в яку він втік з України близько трьох років тому через підозри, пов'язаних зі справою ПриватБанку.

Видання зазначає, що Коломойський залишається одним з найбагатших українців і володіє активами в самих різних галузях - від енергетики до медіа. У Ізраіне у власності у Коломойського знаходиться вілла і офісна будівля в Герцлії-Пітуахе - багатому прибережному районі в західній частині міста Герцлія, в районі Тель-Авіва.

Відзначається, що перше місце в рейтингу зайняла Міріам Адельсон зі статком у $ 17,8 млрд. Разом зі своїм чоловіком Адельсон володіє мережею казино і готелів в Лас-Вегасі, Сінгапурі, Макао і інших містах. Також в топ-5 увійшов французький підприємець і власник глава телекомунікаційної корпорації Altice Патрік Драхам ($ 12,2 млрд). Російський олігарх і власник футбольного клубу Челсі Роман Абрамович ($ 11,5 млрд), фінансист і власник Еяль Офер ($ 9 млрд), а також російський підприємець Віктор Вексельберг ($ 7 млрд)

Відзначається, що питома вага мільярдерів в сукупному капіталі 500 багатих ізраїльтян в цьому році в три рази перевищив результат 2003 року, коли видання почало публікувати рейтинг. Це виводить Ізраїль на високе місце серед всіх країн світу за кількістю мільярдерів на мільйон жителів.

Нагадаємо, що Ігор Коломойський посів восьме місце Ігор Коломойський в рейтингу найбагатших українців, опублікованому українським журналом Forbes після перезапуску в цьому році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X