«Я не боюся, що можу бути наступним». Коломойський заявив, що не повторить долю Фірташа

4 липня 2019, 16:40

Мільярдер Ігор Коломойський не боїться екстрадиції до США. Про це він заявив в інтерв'ю журналу НВ

Відповідаючи на питання журналіста, чи стежить він за процесом над утримуваним в Австрії Дмитром Фірташем, якому загрожує можлива екстрадиція до США і тюремне ув’язнення на термін від 50 до 80 років, Коломойський відповів, що «не боїться бути наступним».

Відео дня

«Хоча ж ми знаємо, що від тюрми і від суми не зарікайся. Але на даному етапі я не відчуваю якихось побоювань», — сказав він.

За словами мільярдера, навколо його імені відбувається «якесь нездорове нагнітання у пресі, причому не тільки в українській».

Олігарх додав, що не може коментувати справу Фірташа: «У нього свій процес, своє життя», — сказав Коломойський.

Він також розповів, що не знає, які звинувачення йому можуть пред’явити в США і які саме деталі його біографії розслідує ФБР. «Кримінальний процес у США такий: ти про нього нічого не знаєш і не можеш дізнатися до того моменту, поки тобі вже не пред’являть звинувачення», — сказав Коломойський.

Він додав, що ФБР не допитувало його, а лише «зверталося», при цьому про початок розслідування Коломойський дізнався з преси.

Коломойський також зазначив, що про цивільний позов націоналізованого ПриватБанку проти нього до суду штату Делавер також дізнався з преси.

«Ці гучні історії з ПриватБанком. Якщо вони (ПриватБанк, — ред.) подають вже цивільні позови, напевно вони вже кудись накатали скарги ще в 2016-м або 2017-го, цілком ймовірно, — коли була націоналізація або до націоналізації. Вони там спираються на звіти міжнародного детективного агентства Kroll (яке оцінило збитки ПриватБанку в $5,5 млрд, — ред).

Коломойський назвав фейком позовну заяву ПриватБанку, в якій зазначено, що з січня 2006-го по грудень 2016- го загальний рух грошових коштів по рахунках кінцевих бенефіціарів власників у кіпрському філії ПриватБанку, які нібито використовувалися для відмивання коштів, склав $470 млрд.

«Це все фейк. Це все дуже смішно», — сказав він.

Читайте інтерв'ю з Ігорем Коломойським у свіжому номері журналу НВ — № 24 від 4 липня 2019 року, а повну версію — на сайті НВ.

Показати ще новини
Радіо NV
X