Коломойський візьме в аренду у Приватбанку активи своїх підприємств на 32 мільярди - ЗМІ

30 серпня 2016, 09:10
Основні акціонери Приватбанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов передали у власність банку в формі віддаленого забезпечення активи  вартістю близько 31,85 млрд грн

Тепер вон хочуть взяти їх в аренду. Таким чином банк формально виконав вимоги НБУ щодо поліпшення якості активів і погашення частини інсайдерських кредитів, пише Finbalance.

Відео дня

"Банк планує здавати в оренду значну частину цих активів їх колишнім власникам, оскільки деякі з цих активів є складовою більш великих підприємств", - сказано в звітності банку.

Згідно з оприлюдненими даними, йдеться про гірськолижний курорт, нафтобази, заводи з виробництва шин, готельні і спортивні комплекси та іншунерухомость.

Нагадаємо, обсяг активів Приватбанку в січні-червні збільшився на 10,3 млрд грн - до 268,9 млрд грн на тлі більш ніж різкого зростання обсягу "інших активів" - до 32,4 млрд грн (з 306 млн грн на 1 січня 2016 року), що стало наслідком стрибка показника "забезпечення, отриманого у власність за неплатежі" - до 31,8 млрд грн (з 6 млн грн на початок року).

Нагадаємо, Печерський райсуд постановив заарештувати кілька рахунків Приватбанку в рамках справи про розкрадання кредитів рефінансування НБУ на суму 19 млрд.

У ПриватБанку відреагували на заяву ГПУ, відзначивши, що звинувачення на адресу службових осіб банку щодо заволодіння коштами рефінансування є безпідставними.

Показати ще новини
Радіо NV
X