Колишня компанія Ставицького повернулася в газовидобуток

27 вересня 2016, 11:48
Держгеонадр в кінці серпня - напочатку вересня поновила скандальній компанії Голден Деррік дії трьох спеціальних дозволів.

Як пише Liga.Net, після двох років судових розгляди компанія Голден Деррік, яку пов'язували з колишніми міністрами часів Януковича Едуардом Ставицьким і Миколою Присяжнюком, повернула собі право на розробку українських газових родовищ.

Відео дня

Якщо рішення Держгеонадр не буде оскаржено в судах, компанія може почати розробку родовищ і видобуток газу. Правда вигодонабувачем розробки надр буде вже нібито не Ставицький.


Екс-міністр енергетики України Едуард Ставицький оголошений в розшук по лінії Інтерполу після того, як втік з України після Революції гідності.

Згідно з інформацією, яка розміщена на сайті міжнародної організації, Україна розшукує Ставицького за звинуваченням у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.

25 квітня 2015 року мукраїнська сторона передала міністру юстиції Ізраїлю запит про вручення повідомлення про підозру Ставицькому.

Показати ще новини
Радіо НВ
X