Коболєв: За українськими мірками моя зарплата велика

4 березня 2019, 12:14

Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв в інтерв'ю 5 каналу відмовився назвати свою зарплату.

"Коментувати не можу. Ця інформація є конфіденційною. У нас в Нафтогазі є правило не коментувати індивідуальну зарплату кожної людини. Вибачте, правило є правило. Але за українськими мірками вона велика, це правда. Можу сказати, що моя місячна зарплата в цифровому вигляді - це більше семи цифр до коми. А скільки точно - можна рахувати", - сказав він.

Відео дня

Коболєв також відмовився назвати суму премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі по транзитній справі.

"Професійні люди, які компетентні, працюють або там, де більше платять, або там, де вони можуть щось довести, себе розвинути, підвищити свою вартість на майбутнє", - додав глава Нафтогазу.

Коболєв очолює Нафтогаз з березня 2014 року. Його контракт закінчується 26 березня 2019 року. Оклад становить 2,08 млн грн .

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв в листопаді минулого року, що уряд має намір переглянути майбутні контракти глава Нафтогазу і Укрпошти. Він назвав їх зарплати "космічними".

28 січня 2019 року Коболєв заявив про рішення перераховувати всю свою зарплату та інші доходи в три благодійні фонди до кінця цього року. "Моя зарплата, на жаль, стала темою політичною, її футболять всі, кому не лінь", - пояснив він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X