Коболєв: Я бачив вогник в очах Міллера єдиний раз

28 грудня 2018, 16:44

Керівник національної акціонерної компанії Нафтогаз України Андрій Коболєв в інтерв'ю НВ розповів про те, як він спілкується з керівництвом російського газового монополіста Газпрому.

Обидві компанії знаходяться у комерційному протистоянні вже майже чотири роки. На початку 2018-го Стокгольмський арбітраж виніс рішення за позовом Нафтогазу проти Газпрому, згідно з яким російська газова компанія повинен виплатити українській стороні $2,6 млрд за недопоставлений обсяг транзитного газу. На початок 2019-го Нафтогаз анонсував низку засідань у Голландії щодо примусового стягнення власності Газпрому.

Відео дня

За словами Коболєва, під час спілкування з Міллером він не відчуває особистої неприязні з його боку. Більш того, говорить український топ-менеджер, керівник російської компанії справляє враження людини, яка не надто цікавиться газовою тематикою.

"Він є людиною, яка сидить біля жовтого телефону, йому туди дзвонять, він піднімає трубку, йому кажуть, що робити, і він робить", - розповів Коболєв.

За словами глави НАК, він лише одного разу "бачив вогник" в очах Міллера.

"Коли ми обговорювали футбол (Газпром є спонсором команди Зеніт з Санкт-Петербура). Коли він говорить про газ, у нього все просто - зрозуміло", - зазначив Коболєв.

Повну версію інтерв'ю з Андрієм Коболєвим слухайте у п'ятницю, 28 грудня, о 20:00 на Радіо НВ у програмі Час відповідати з Віталієм Сичом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X