Коболєв назвав найбільші міста, які заборгували за газ

21 жовтня 2016, 08:28
Найбільшими боржниками Нафтогазу є Київ і Харків

А загальна сума боргів перед Нафтогазом становить 22 мільярди гривень, заявив голова правління компанії Андрій Коболєв в ефірі 5 каналу.

"Я думаю, що найбільшими боржниками є найбільші міста, такі як Київ, такі як Харків, велика сума боргів залишалася по Донецькій та Луганській областях, непогашених через військові дій - це найбільш проблемні міста", - підкреслив Коболєв.

Відео дня

Окремо він виділив і Кривий Ріг. На сайті Нафтогазу до списку проблемних також потрапили Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ), яке відмовляється погоджувати графік погашення заборгованості перед компанією.

У цей же список потрапило теплодарське підприємство Теплодаренерго, яке змінило назву на Одеська ТЕЦ-2 та намагається укладати договори на нове підприємство, не забезпечивши погашення заборгованості.

Дніпровські підприємства Північтеплоенерго та Південьтеплоенерго, за даними Нафтогазу, влітку цього року провели між собою обмін котельними, що ускладнює врегулювання питання заборгованості цих підприємств.

Деякі міста так і не звернулися до Нафтогазу, аби укласти договорів на постачання газу. Це стосується таких міст, як Нікополь, Марганець, Покров (колишній Орджонікідзе), Дніпропетровська область, та Трускавець, Львівська область.

Раніше повідомлялосяя, що Нафтогаз повідомив про багатомільярдну заборгованість за газ

Показати ще новини
Радіо NV
X