КМДА виділить 625 мільйонів гривень на будівництво мосту на Троєщину

10 лютого 2017, 00:45
У четвер, 9 лютого, Київська міська рада проголосувала за виділення 625,3 мільйонів гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту

Голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков заявив, що згідно з домовленостями з урядом, при виділенні грошей на будівництво мосту, буде скорочено борг КМДА перед державою, передає Дзеркало тижня.

Відео дня

"У рамках змін до Програми соцекономрозвитку, ми підтримали збільшення асигнувань на 625,3 мільйонів гривень за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету, які спрямовуються на будівництво Подільського мостового переходу. Це вигідний для міста проект. Адже уряд нам погодив наступну схему: кожна гривня, вкладена містом у мостовий перехід, автоматично зменшує нам на відповідну суму борг перед державою", - заявив Странніков.

Раніше столична влада заявила, що залучає інвесторів із Японії і Німеччини, щоб реалізувати проект будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

У липні 2016 мер Києва Віталій Кличко повідомив, що ще п'ять років і кілька мільярдів гривень знадобляться, щоб Київ отримав восьмий міст через Дніпро.

Показати ще новини
Радіо НВ
X