Китайці запропонували створити в Україні аграрну біржу

30 листопада 2016, 08:26
Відкрити сільськогосподарську товарну біржу в Україні запропонувала міжнародна біржа JICE

Таку можливість обговорювали під час робочої зустрічі президента Української аграрної конфедерації Леоніда Козаченка з топ-менеджерами Міжнародної товарної біржі Цзіліня (JICE).

Відео дня

За словами керівників JICE, головна ідея - створити в Україні біржу, де продавати свою продукцію та хеджувати цінові ризики могли б не лише великі компанії, але й середні фермери.

"Пропозиція JICE є цікавою, оскільки в Україні наразі мають можливість продавати свою продукцію на міжнародних біржах лише великі компанії з обсягами виробництва у понад 50 млн дол. на рік. Середні ж компанії із обсягами, наприклад, у 1 млн дол. на рік такої можливості не мають. Саме тому подібна товарна біржа могла б стати корисною українським фермерам", - говорить Козаченко.

Середнім компаніям важко виходити на міжнародні біржі, оскільки вони не мають досвідчених фахівців для укладання фючерсних контрактів, наголосив президент УАК.

"Ми домовилися з представниками JICE обмінятися детальною інформацією про те, як вони бачать реалізацію подібного проекту в Україні", - зазначає Козаченко.

Показати ще новини
Радіо NV
X