Китайці спростували інформацію про передачу прав власності на літак Мрія

3 вересня 2016, 18:54
Президент компанії Aerospace Industry Corporation of China Чжан Йоушен не підтверджує факт передачі українською стороною документації на виробництво АН-225

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами китайських партнерів, угода, підписана AICC з українським державним підприємством Антонов, не передбачає передачу прав власності та технічної документації.

Відео дня

Чжан Йоушен пояснив, що підписаний 30 серпня в Пекіні рамковий документ містить три пункти: добудова в Україні в можливо більш короткі терміни другого в світі літака АН-225; створення у перспективі на базі AICC виробничої лінії по збірці літаків цього типу і формування виробничої бази запчастин до них.

"АН-225 компанії потрібен виключно для задоволення потреб міжнародної повітряної логістики AICC. З цією ж метою компанія збирається придбати цілу партію літаків АН-178", - заявив він.

Чжан Йоушен зазначив, що з Антоновим працює вже протягом декількох років. Це тривалий і дружнє співробітництво не тільки з Антоновим, але і з українським урядом.

Нагадаємо, що 31 серпня стало відомо, що підприємство Антонов і китайська компанія Aerospace Industry Corporation of China (AICC) підписали угоду про співпрацю за програмою АН-225.

Деякі ЗМІ тоді повідомляли, що завдяки цьому Китай зможе самостійно будувати літак.

Однак прес-служба держпідприємства Антонов заявила про неможливість передачі прав інтелектуальної власності китайській стороні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X